Podsumowanie 3 tygodnia praktyk

To już 3 tydzień zagranicznej praktyki w Rimini. W tym tygodniu oprócz pracy uczniowie mieli możliwość zwiedzenia Wenecji.

Wrażenia uczestników:

Paweł: „Trzeci tydzień praktyk był równie udany co poprzednie. Pracy zawsze jest pełne ręce, ale nadrobiłem to odpoczynkiem zwiedzając Wenecję.”

Michał: „Pracownicy już mnie dobrze znają i dobrze się z nimi pracuje. Zwiedziłem już wiele rzeczy ale jeszcze więcej jest do zwiedzenia.”

Lidia: „Z tygodnia na tydzień nasza praca stawała się coraz cięższa, ponieważ hotele odwiedzało coraz więcej turystów. Przez ten czas nabrałam wielu doświadczeń w swoim zawodzie.”

Marcin: „Trzeci tydzień praktyk odbywanych w firmie był ciekawy ze względu na różnorodność wykonywanych zadań. Można było sprawdzić swoje kompetencje w zawodzie. Po pracy w wolnych chwilach zwiedzaliśmy Rimini i jego piękne dzielnice m.in. malownicze San Giuliano. Czas spędzony tutaj na pewno będę miło wspominał.”

Alicja: „W trzecim tygodniu pobytu najbardziej spodobał mi się wyjazd do Wenecji. Jest to przepiękne miejsce i na pewno odwiedzę ponownie to miejsce.”